Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a szakállamat?...

Hogyan ápoljam a szakállamat? Milyen a genetikám a szakáll növesztéshez?

Figyelt kérdés

Augusztus óta növesztem, de még csak 20 éves vagyok szóval gondolom, ezért ilyen lassú.


Az államnál 2cm az állkapcsom felénél 2,5 cm és a legvégén 4,5 cm. A bajuszom nagyon lassan nő, ezért mindig méretre vágom, mert kezd elég furcsán kinézni.


Itt van egy kép:

[link]


Az a baj, hogy sok helyen egyátalán nem nő és nagy része eléggé le van maradva.


Lehet valaha is normális szakállam, mint neki: [link]


Már így is kezd elég nagy lenni és lassan elkéne kezdenem komolyabb gondot fordítanom rá, hogy ne álljon össze vissza. Hogyan ápolja?



2017. nov. 28. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem illik hozzád a szakáll, egyébként én lány vagyok, de szerintem ollóval is igazíthatsz rajta. Én pl magamnak vágom a hajamat, szóval szakállat se lehet szerintem nagy ördöngösség. Én hiszek benned, menni fog!:) De egyébként hátha írnak még pasik:D
2017. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Látom az arcodon ritkább, ezért ott lejjebb szednem a sűrűbb részig. A bajuszkadat meg vágd le teljesen.
2017. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!