Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném TELJESEN...

Hogyan tehetném TELJESEN letisztulttá az arcom?

Figyelt kérdés

Minden hatásos módszert írjatok le!

Köszönöm:)


2010. jún. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Sósav.
2010. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
szarjál sünt
2010. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy érted? mitesszerek ellen, vagy hogy? menj el kozmetikushoz, vagy bőrgyógyászhoz.
2010. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pattanásos is, (de csak egy kicsit), és vörös, érzékeny is. Szeretnék olyan bőrt, mint akármelyik másik embernek...Mert amúgy, ha nem lenne rajta ez a vörös árnyalat, világosabb színű lenne az arcbőröm. Csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, a kozmetikus nem vált be:(!!!

Csak szeretnék magabiztos lenni!

2010. jún. 1. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy otthon milyen kozmetikumaid vannak. én ajánlom hogy legyen egy olyan estéd, amikor otthon vagy és nem terheled meg az arcod sminkkel. én azt ajánlom, hogy fogat mosol este, majd áttörlöd az arcod arctejjel(leszedi a szennyeződést), utána lemosod arclemosóval, utána mehet egy arcradír, ez követően pedig egy maszk. ha azt lemostad vagy lehúztad, letörlöd az arcod tonikkal és bekened éjszakai krémmel. na én ezt nevezem TELJES letisztult arcnak. persze ha nincs pl arctejed akkor azt hagyd ki.

19/L*

2010. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászhoz menj el, lehet tud valamit adni a pirosságra.
2010. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!