Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS hogyan tüntessem el a...

SOS hogyan tüntessem el a hegeket az arcomról? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy hetem arra, hogy kettő nagy csúnya heget eltüntessek az arcomról, amik pattanások után maradtak (sokat nyomkodtam és így mély lyukak keletkeztek a bőrömbe, amik pirosak). A homlokomon és az arcomon több heg is van, ezekre szeretnék sürgősen olyan praktikát ami egy héten belül elmulasztja. Fontos eseményre megyek, és nem szeretnék csúnya lenni, kérlek segítsetek!!!

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2017. dec. 2. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Idővel be fog gyógyulni. Én alapvetően ha kinyomok egy ilyet, akkor egy darabig jó erősen rászorítok pl. egy zsepit, így kisebb pattanás esetén szinte egyáltalán nem, vagy csak pici hegg keletkezik.
2017. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Plasztikával.

A hegek nem fognak eltünni, max halványodnak.

Alapozozd le.

2017. dec. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heg vagy seb? Kép?
2017. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: heg is van, meg kettő pár napos seb
2017. dec. 3. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

sebekre tyrosur gél

hegekre kérj hegkezelőt a patikában, de csak halványodni fognak, nem fognak eltűnni sose, és az se egy hét lesz, míg halványodnak


hosszú távon kozmetikus tud neked hámlasztást csinálni, ami javítani fog rajta

2017. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!