Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem tovább?

Hogyan növesszem tovább?

Figyelt kérdés

Régen nagyon hosszú hajam volt(a csípőm tetejéig ért), de nem volt kedvem bajlódni vele, ezért kb vállig érőre vágattam. Annak már jó sok éve és már rég elkezdtem visszanöveszteni, viszont sajnos a bordámnál tovább nem igen nő :/

Van valami tippetek, hogyan fokozhatnám a növési fojamatot? Szeretnék megint olyan hosszú hajat(ráadásul a dússágából is vesztett és azt is szeretném visszanyerni)



2017. dec. 5. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nemtudom mennyire hiszel a 'hajnövesztő' samponokban vagy vitaminokban, de nekem kettő vált be: az egyik a Hair Jazz, ami sampon, a másik a SugarBearHair ami pedig vitamin, külföldről lehet rendelni. Nekem mindkettő dúsította illetve növesztette a hajam.
2017. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek a Hair Jazz-nek elég borsos az ára😱😵
2017. dec. 6. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Havi 1-1,5 centit nő a haj, ha “megáll” a növekedés az azért van mert töredeznek a hajvégeid. Sajnos nem nő semmitől 1-2 centinél többet, fizikai lehetetlenség. Én amikor növesztettem mindent kipróbáltam, ricinusolaj, vitaminok, de semmitől nem nő többet mint általában. A hajvégeidre kell odafigyelni, hogy ne törjön le. Ne használj hőt ha lehet, hajvégápolót mindig tegyél rá. Dúsabb sem lesz semmitől, a hajszálaid száma genetikától függ
2017. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!