Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt ajánlotok?

Milyen hajszínezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2-3 hajmosáig tartó (pasztell) hajszínezőt keresek, amit a dm-ben találtam (Schwarzkopf live spray) arra mindenhol azt írják, hogy nagyon kiszárítja a hajat és alig látszik a színe. Tudtok mondani olyan hajszínezőt ami nektek bevált?

2017. dec. 6. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

hat a spray nem jo semmire. kijon azonnal, egy mosas utan, de mar akkor is ha izzadsz.


pasztell hajad csak akkor lesz ha elotte full feherre kiszokited. ez a hajad arnyalatatol fuggoen 1-3 alkalom is lehet. ha szoke vagy, akkor is valoszinu, hogy egy alkalommal at kell menni rajta szokitovel, mert a pasztell szinek tenyleg csak szinte feher hajon latszanak jol, a szoke tobbi arnyalatat is befogja, de akkor eselyes hogy a sargas alapszin miatt tok mas szint kapsz, mint amit akarnal.

sajnos nem letezik olyan pasztell szinezo amit csak ugy rakensz a hajadra es 2-3 hajmosas utan mar nyoma sincs es visszakapod az eredeti hajad.


az arctic foxot, es a manic panicet alapbol nem ajanlanam, mert hamar kimosodik es nem mindig fog be, na meg draga is viszonylag. mondjuk ha tenyleg csak rovid idore kell, lehet megprobalkoznek vele, nekik eleg sok pasztell szinuk van. en directionst hasznalok, az olcsobb de nagyon jo minoseg, de hozzateszem nekem elenk kek es lila volt eddig a hajam, sosem pasztell. asszem nekik nincs is nagyon pasztell szinuk. en ezt a harom markat ismerem es probaltam, vagy barat tapasztalatabol beszelek.

2017. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. dec. 14. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!