Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős, dús vastagszálú...

Nagyon erős, dús vastagszálú és sok hajra milyen hajvasalót ajánlonátok?

Figyelt kérdés
A mostani nem nagyon bánik el vele.
2017. dec. 7. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sziia, nekem is iyen a hajam, nagyon sok,vastag,erős,sok hajvasalom volt de csak a Rowenta SF4412D4 Curl 230°C LCD kerámia hajvasaló ( ha minden igaz) vált be. Akkor még ez.nagyon drága volt,de mát elég jo árba megkapod,nagyon hamar meleg lesz,elég kíméletes,ezzel hamar végzek, a többivel hosszu ideig vasaltam és hamar hullámos lett ,ezzel pedig tovább marad egyenes
2017. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találtam is egy oldalt ahol elég jok a képek rolla és akár meg us tudod rendelni [link]
2017. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

A mostanival egy rémálom, sokáig tart, hamar visszaegyenesedik. Jobb, mint a semmi, de cdak 210 fokos.

Mások elvannak ájulva, hogy mennyi hajam van. De magától olyan fénytelen, sprűd, kócos hatású, gúnyolnak is vele, hogy nem fésülködött. Szerintem az ilyen hajat amúgy sem lehet fényesre szárítani.

Kiskoromban göndör, általános iskolában meg inkább egyenes volt, de akkor nem engedték vágatni sem, derékig ért. Aztan mindig kitalaltak anyaek, hogy azerrt ilyen durva, szetallo, mert tuti titokban vasalom... Annyit szenbedek ve. A hajmosasra is ra kell készülni lelkileg 😂

2017. dec. 8. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan ez a problémám a hajammal. Egyedül fodrász tudja szögegyenesre szárítani (vasalást ott nem szoktam engedni),

Itthon szoktam hajvasalózni (Remington vmi), csak ha az "alkalom" megkívánja, de nem tudok jó eredményt elérni vele így magamnak, és nem is tartós.


Ha találtál valami bevált eszközt, megírnád ide is légyszi?

2018. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!