Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color Shampoo hajszíne...

Palette color Shampoo hajszínező vélemények?

Figyelt kérdés

Fekete csokoládébarna és a fekete színek érdekelnének.

Mennyi idő/ mosás után kopik ki?

Hogyan kell felkenni a festéket?

Eredetileg göndör, dús sötétbarna hajam van, de még sötétebbet szeretnék.

15/L



2017. dec. 8. 15:26
 1/3 anonim válasza:
A palette hajszinező sampon azért ez a meve mert végülis úgy használod mint egy sampont.kikevered ami benne van benedvesíted a hajad belemaszirozod mintha megmosnád vele van hatóidő azt megvárod és ujra bevizezed felhabosodik és megmosod vele a hajad.én szőkített hajra vettem egy párszor és sokszor is mosok hajat heti 3x úgyhogy nekem hamar ledobdta de eredeti hajszinre vagy ha sötét sokkal tovább tart.volt aki irta ki se kopik csak lenő.
2017. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár régebbi kérdés, de azért válaszolok.

Nekem a sőtétbarna hajamból a fekete ilyen 2-4 hónap után teljesen eltűnt. Szóval én elégedett vagyok ezzel a hajszínezővel és inkább ezt használom, amikor feketére festem a hajam mint egy rendes hajfestéket, mert az viszont a hajamból csak lenő, de nem kopik ki, ez a hajszínező viszont nekem egy idő után kikopik a hajamból.

2018. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja lett beszínezeve a hajam és fekete lett belőle. 5 hét múlva kezdett lenőni, mostmár ott tartok, hogy a színét kiszívja a nap, még mindig nagyon sötét, de már inkább barnára hajaz. Imádom, mostmár kissé látszódik a lenövés is.
2018. máj. 27. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!