Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok vasárnap reggel...

Hol találok vasárnap reggel 6-ra fodrászt Debrecenben?

Figyelt kérdés

Mivel a fodrászom betegség miatt lemondta, és ilyen korán nincs nyitva egy fodrász sem és idő se nagyon van már, ezért azt szeretném kérdezni, hogy nem e tudtok/ismertek fodrászt (lehetőleg nőt) aki esetleg szokott vállalni hajvágást?.

(Léci ne kedjétek el, hogy ez nem egy hirdetőfelület, mert tisztában vagyok vele, de eléggé fontos lenne vasárnapra).



2017. dec. 8. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol. Vasárnap nem dolgoznak a fodrászok. Akkor nagyon nem megy az üzlet, ha valaki ilyet bevállal. Én is fodrász vagyok, ráadásul debreceni, de biztosan nem dolgoznék. Reggel 6-kor sem, nemhogy vasárnap.
2017. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg az még nem tiszta, hogy mégis miért pont vasárnap reggel 6-kor akarsz HAJVÁGÁST? Még ha valami fontos alkalmi frizura, stb. lenne, de hajvágás?
2017. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, alkalmira lenne szükségem, de hajvágással együtt.
2017. dec. 8. 17:03
 4/4 anonim válasza:
Marylin Monroe szalon, surgos esetben
2017. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!