Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani egy szakállá...

Tudnátok ajánlani egy szakállápoláshoz kellő termékeket áruló boltot Budapesten?

Figyelt kérdés

A kérdés szempontjából lényegtelen, hogy mért nem tudom/akarom megrendelni az interneten vagy ott megvenni ahol lakom ...


Pesten keresek egy olyan boltot ahol gyorsan feltudok kapni pár szakáll olajat és szakáll waxot. Gondolom egy sima DMben is lehet valamit találni, de ha egy erre specializálódott vagy csak nagyon jóminőségű ilyen termékekkel foglalkozó helyről tudtok a WestEndben vagy a környékén (belvárosban bárhol lehet), akkor légyszíves írjátok le.


(Nyílván nem kérek senki sem, hogy helyettem kutakodjon az interneten, mert én sem szánom rá az időt, de ha valaki tud egy ilyen helyet az légyszíves írja le)



2017. dec. 11. 17:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!