Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a szemem alatti táskákat, karikákat?

Figyelt kérdés
Suliban állandóan b*sztatnak miatta, hogy aludjam már ki magamat meg hogy be vagyok szívva...stb. Minden este megvan a 7-8 óra alvás és az internetről is kipróbáltam minden módszert, hogy igyak több vizet, meg csináljak hidegviszes, unorkás borogatást...stb de semmi sem használt. lehet genetikai mert anyumnak is ilyen a szeme. mit tudnék még tenni ez ellen? kérlek segítsetek! hallottam már ilyen hilaruronsavas arcfeltöltésről de ez mennyire veszélys/kölcséges? 16 éves fiu vagyok.

2017. dec. 13. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Genetika, semmit nem tudsz tenni. Fogadd el magad.
2017. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
22%
A módszerek nem 1-2 nap alatt hatnak, de mindegy...a pocsék étrend-életvitel, szobabunkó életmód se használ...legvégső esetben napszemüveg vagy zacsi a fejre...változtass életeden s türelem a trükkökhöz...
2017. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
98%
Adottság. Sportoló vagyok, igyekszem egészségesen élni, de nekem is karikás a szemem. Ez van, fogadd el.
2017. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Én szinte minden este azt csinálom h bekenem hidratáló krémmel az arcomat, aztán 20-30 perc múlva jó vizes kézzel átdörzsölöm, és ezt az átvizezést ismételgetem 20-30 percenként. Amikor fogy a krém az arcomról akkor pótolom.

Ezt minden este több órán keresztül csinálom. Közben tudok tanulni, filmeket/sorozatot nézni.

Fiatalabbnak is látszok a koromnál részben emiatt.

33F

2017. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát jó azt az osztalytarsaimat talán még eltudom viselni, de sajnos a lányok is elutasítanak engem emiatt.
2017. dec. 13. 17:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat 4. válaszoló! ki fogom próbálni!
2017. dec. 13. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

amúgy régen én is próbáltam hyaluronsavas meg egyéb drága krémeket, de nem érik meg az árukat.

Mostanában ezt használom

[link]

ez elég megfizethető.

2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is ez a bajom.

17l

2017. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
még annyit fűznék hozzá h hidratáló krémnél kifejezetten arckrémet keress, mert az általános testápolók, pl Baba testápoló nagyon jók pl a kézre, viszont az arc bőre sokkal érzékenyebb és a sima testápoló csípi
2017. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Megint megkapta valaki az ez genetika,fogadd el,nem változtathatsz rajta semmit,bullshitet.

Kedves kérdező,legyél nagyon boldog,mert a genetikai kutatásokra sok pénzt és figyelmet fordítanak.

Nemsokára már nem lesz mit a genetikára fogni.

Ugyanis a DNS-ünket úgy variálhatjuk majd,ahogy szeretjük.:)

És nyugodjon bele mindenki,ez nem 100 év múlva lesz a mindennapjaink része.

Bocs,hogy a te posztod alatt kérdezek,DE...

Genetika fanatikusok....A családomban soha,senkinek nem volt sza... szeme,nekem már egész kicsi korom óta szemüveg kell.

JA,és az hogy lehet,hogy a családomban soha senkinek nem volt még pikkelysömöre,nekem meg kialakult,HE?

A genetika csak az alapokat fekteti le.PL.vékonyszálú a hajam,de érdekes módon,mióta nagyon-nagyon odafigyelek rá,mindenféle olajokkal ápolom,e-vitaminnal,azóta vagy 3-szorosára megvastagodott.Genetika.Pfff...


A tanácsom:

-próbálj meg kevesebb sót bevinni a szervezetedbe...

-ne dohányozz

-ne igyál sok alkoholt

-rakj egy-egy szelet kígyóuborkát a szemedre és hagyd rajta mondjuk 20 percig,addig meg hallgass zenét,vagy mit.

-vagy használt teafilter is jó.főzöl egy kis teát,és a visszamaradt filtert meg beteszed a hűtőbe egy órára amíg lehűl.

-használj valami jó minőségű hidratálókrémet a szemed környékére nappalra és éjszakára


Olajakat nem merek javasolni mert én csak 3-at használok(extra szűz kókusz,argán olaj és kakaóvaj),de én azt csak hidratálás miatta használom.

Ha jól meggondolom,akkor az extra szűz kókusz olaj az kiváló hidratáló,avval nem árthatsz.

-használj korrektort,amíg nem múlik el,hogy elfedd. :)

2017. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!