Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek leborotváljam a...

Szerintetek leborotváljam a combomat? Nem annyira sötét a szőr de eléggé zavaró. És ha egy fiú végigsimítja a combod az meg pláne kellemetlen. Elvileg nem erősödik meg, ez tévhit, de szeretném hallani a tapasztalaitokat.

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is borotválom, nem erősödik meg. Ha zavar, akkor nyugodtan borotváld le.
2017. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is borotválom, de ha több napig elhagyom, akkor is ugyan olyan, szinte észrevehetetlen. Úgyhogy nyugodtan.
2017. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig valóban nem erősödik meg :D

Optikailag láthatsz erősödést, de egyébként végeredményben ugyan olyan.

Sűrűbb nem lesz, ha az lenne, akkor a kopaszodás ellenszere lenne.

És nem úgy működik mint egy növény, ha levágod, akkor erősebb lesz.

Köröm sem erősödik vágástól, haj sem és a szőr sem...


Nyugodtan lehúzhatod borotvával, de inkább a tartósabb megoldások híve vagyok, pl gyanta, epilátor. Hosszabb ideig tart mivel tövestől tépi ki és idővel ritkul + nem fog szúrni. Cserébe, főleg első pár alkalommal nem kellemes, esetleg szőrbenövés lehet néhol, de lehet ellene tenni :)


(Egyébként amikor nő folyamatosan a szőr akkor idővel kopik. Ha te levágod borotvával, akkor amikor elkezd nőni erősnek és szúrósnak érzed. Egyrészt mert rövid, másrészt pedig még nem kopott + a vége nem szépen keskenyedő lesz így optikailag kissé sűrűbbnek is látszik. Magyarul ártani nem ártasz azzal ha leborotválod)

2017. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és a legkevésbé sem zavar, ha nincs borotválva! Nem gond, ha levan, de szerintem teljesen szükségtelen. Inkább azoknak ajánlott, akiknek erőteljes szőrzetük van ;)
2017. dec. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar borotváld,csak akkor mindig kell, hogy ne szúrjon. Én is borotválom, igaz nekem nagyon szőrös és fekete. L.
2017. dec. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Engem zavar a szőr. Saját lábamat is borotválom fiúként, mert szeretem ha sima a combom és így izmosabbnak néz ki. Sok fiú is borotválja már, és a lányok közül is legtöbben. Simogatásnál érezni a kis szőröcskéket, ami nem jó.
2017. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 eves korom ota borotvalom, azota eltelt ugyanennyi szinte, es nem erosodott meg. Ugyanolyan pihe szorszalak, nem lett szuros vagy ilyesmi.
2017. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!