Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokat ártok szolizással a...

Sokat ártok szolizással a bőrömnek? 10-es skálán kb. mennyit? Részletek lent.15/L

Figyelt kérdés
Kb. 6X-7X voltam eddig szoliban, először 3X 4 percre voltam, majd 3X 6 percre... Egy héten 2X járok. Használok szolizási gyógyszertári krémet, ami a patikus szerint nagyon jó krém. Még pár alkalommal el fogok menni, szerintem nemsokára elérem a kívánt barnaságom.
2010. jún. 2. 21:13
 1/10 anonim válasza:
10-es skálán kb. 9es :( főleg ha már 15évesen elkezded. 20éves korodra ráncos vénasszonynak fogsz kinézni ha így folytatod. Tapasztalatból beszélek sajnos. Én évekig(3, 3,5év kb.) jártam heti 1X 4-5percekre,és most 24évesen azzal küzdök,hogy olyan ráncos a bőröm,és szottyadt, egyszerűen csúnya....szóval én nem ajánlom a szolit
2010. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:((( Nagyon nem szeretnék ráncos lenni. De te 3-5 éven keresztül rendszeresen jártál? Úgy értem, télen-nyáron?

Én csak most nyáron szeretnék, talán még 5-6X fogok menni, szóval júliusban már nem. Ez is látható ráncokat nyomhat az arcomba?

2010. jún. 2. 21:32
 3/10 A kérdező kommentje:
3-3,5 év* bocsi
2010. jún. 2. 21:32
 4/10 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Én nyáron nem jártam,vagyis inkább úgy mondanám,hogy amikor kint meleg volt sütött a nap,akkor nem jártam szoliba,szóval kb. okt.-tól áprilisig mindig. Én is használtam mindenféle kencét amúgy,de nem csinált az semmit. Az lehet nem árt ha elmész még párszor,de ne tedd rendszeressé(szerintem).És ha teheted bőrgyógyászhoz is menj el előtte/és utána.
2010. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja, és igen, okozhat látható ráncokat az arcodban.
2010. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A ráncosság genetikától is függhet. Viszont ha eléred a kívánt barnaságot akkor azért csökkentsd a szolizás mennyiségét kb 2hetente 1x,főleg nyáron. A napsugárzás amugy sokkal ártalmasabb mint a szoli,úgyhogy inkább szolizz mint hosszadalmasan napozz.

Amúgy vannak már nagyon szuper kis barnító krémek,sprayk amik nem lesznek foltosak sem és nagyon szép színük van.

2010. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15évesen nem kéne ezt csinálnod annyira nem fontos a külső ilyen korban.könnyen függő lehetsz ha 20éves korodig szolizol na akkor olyan ráncaid lesznek hogy öregebbnek fogsz kinézni mint az anyukád
2010. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem sok jót teszel vele a bőrödnek, de ha már ilyen marhaságra adod a fejed, használj hozzá speckó krémeket, és naponta többször kend be a bőrödet...

énis beleugrottam, bár én jóval idősebb vok, mint te..

elszántam magam, hogy hypofehér bőrömből enyhe csoki színt kisajtolok...úgy leégtem pedig 3nap kimaradással mentem 5percekre, hogy 3x hámlott le a bőröm, és úgy ültem a széken mint egy krumplis zsák..ott és akkor befejeztem...

am nem értem miért divat 13éves kortól, hogy kiégett életunt huszonévesnek nézzen ki, akik am is sorozat gyártottak....?

ahelyett, hogy örülnénk, hogy nem vagyunk ráncosak...

inkább óvatossan késő délután napozgass, persze magas faktorszámú naptejjel....

szerintem ne akarjál szolizni, később 100x megfogod ezt bánni...

de ha mégis akkor nézz körbe igényes szolikrémeknek, meg testápolóknak....arckrémeknek....

2010. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ártalmas a bőrnek. Nekem nagyon fehér bőröm van eleinte én is mindig barna akartam lenni, de szerintem nem ér az egészség annyit. Egyébként én büszke vagyok, hogy nem vagyok átlagos. Sőt hidd el, hogy a férfiaknak sokkal jobban tetszik pláne olyan országokban, ahol a barna az átlagos. Ott a lányok bármit megtesznek, hogy fehér legyen a bőrük. Ilyen fiatalon nem kell majmolni a divatcicákat.

Íme ez lehet a bőröddel 40 éves korodra, mikor nekem még mindig szép, puha, sima és fehér lesz.

[link]

2010. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De akkor megmutatom a másik oldalt is. El lehet dönteni, hogy melyik a szebb.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!