Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. mit tegyek hogy...

S. O. S. mit tegyek hogy minnel hamarabb tudjam alapzozni/korrektorozni az arcom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kozmetikusnal voltam es nagyon elkezdett hamlani a borom es nagyon undorito de tenyleg ahoy kinez rajt az alapozo valaki tudna benne segiteni mit tegyek ilyenkor mert penteken szallagavatom lesz es addigra szeretnem ha szepen allna rajtam az alapozo.
2017. dec. 19. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél több hidratálókrém. Reggel + este. És lehetőleg valami gyengébb arclemosót használj ami nem szárít tovább.
2017. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sebes vagy csak hámlik?
2017. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ervenyes, amit a masik S.O.S. kerdesedre irtam. Olyan alapozo hasznalatat ajanlom, ami egyben hidratalo arckrem is.


Irtam ket olyat, amivel szemelyesen kivallo tapasztalataim vannak.


Ha ennyire S.O.S. es a kozmetikusod nem adott valaszt ezekre a kerdeseidre (amit amugy akkor is el kellett volna mondania, ha meg sem kerdezed), akkor privatban irj es jobban belemelyülhetünk a temaba.

2017. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!