Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívattam a hajam és be...

Leszívattam a hajam és be lett festve szőke hajfestékkel, de túl ezüstös fényű. Ha rákenek egy vanília szőkét, befogja?

Figyelt kérdés
A jelenlegi szin ezüstszőke.
2017. dec. 19. 22:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Bar a kerdes szemszogebol lenyegtelen, de fodrasz szivatta le a sotetbarna hajam, es o festett
2017. dec. 19. 22:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki :D
2017. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Befogja igen. De már csak 3%-os oxyt használj.
2017. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En drogerias hajfestekre gondoltam. Vagy olyat ne hasznaljak? Jelenleg a hajam tove 5cmig ezustszoke, a tobbi meg kozepszoke. Akkor csak az ezustos reszt fessem be vagy az egeszet?

Vagy ha hagyom az egeszet es nem hasznalok hamvasito sampont besargul az ezustszinu tove? Mert jelenleg borzasztoan faj a fejborom az egesz napi festetestol, nem szivesen kennek meg ra barmit.

2017. dec. 19. 22:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Most ahogy elnezem, a tove szurkes ezustos. Nem szeretnek ilyen hajjal karacsonyozni :( valakinek van otlete hogy ezt hogy tudom eltuntetni?
2017. dec. 19. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ezüst a hamvasítótól van, ami pár mosás után kijön. Nyilván ha nem akarsz ezüstös hajat akkor ne használj hamvasítót. Festeni nem lenne jó ötlet. Drogériás hajfestékekben túl erős az oxi, neked meg a leggyengébb kéne, vagy valami színező sampon max, amiben semmilyen oxi nincs.
2017. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki fog kopni. Utána majd egy arany tónusúval menj rá, de ne drogériással, azokban irtózatosan erős oxi van ami szőke hajra felesleges. Fodrászkellékből vegyél + 3as oxi
2017. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom sokat segitettetek!
2017. dec. 20. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én fodrászom mindig azt mondta, hogy a szőke hajnál festés után 1 hét kell, míg kialakul a maradandó szín, úgyhogy várj még a festéssel, lehet az ezüstös fény teljesen el is fog tűnni belőle. :D


25N

2017. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen szerencsére eltűnt az a rémes öregasszony szürke szín, most már szép vanília szőke lett :)
2017. dec. 22. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!