Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magic Hair kapszula szedése?...

PVivi97 kérdése:

Magic Hair kapszula szedése? Egybe le kell nyelni, vagy szét kell szedni a kapszulát és csak a benne lévő port beszedni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem szét kell törni és úgy meginni, de biztos ami biztos, inkább rákérdezek, ha már ennyi pénzt kiadtam érte, akkor már rendeltetésszerűen szedjem.

2017. dec. 24. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kapszulakat egybe kell lenyelni, nem szabad szet szedni. A kapszula védi meg a hatóanyagot a gyomorsavtól. Ettől függetlenül szerintem kar volt kiadni erte a pénzt. Olcsóbbak kozt ugyan olyan jo a dm-es is, illetve a dragabbak kozt a forcapil.
2017. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kind így egyben kell lenyelni!

Ha poritani kellene akkor tasakban lenne.

De szerintem van hozzá leírás és benne kell hogy legyen.

2017. dec. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. dec. 25. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Mikor lattal mar olyat, hogy egy kapszulat szet kell szedni??? Max a drogokkal szoktak ezt csinalni, hogy felszivjak orrba, mert ugy gyorsabban hat.
2017. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Elvileg egyben kell lenyelni, gyakorlatilag én minden kapszulát szétszedve veszek be mert nem tudom lenyelni. Magic hairt nem szedtem de más szépségvitamint igen, meg rendes gyógyszert stb. mind hatott szétszedve is.
2017. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!