Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljam odalent? Nem volt...

Borotváljam odalent? Nem volt még barátom, nem is csókolóztam, érintetlen vagyok úgymond. Még nőgyógyásznál se voltam. 17/L

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 09:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
38%

Azt, hogy borotválod,vagy sem, ezt te döntsd el. Van, aki a bozontos nyuszira gerjed, van aki a csupaszra. Talán a másodikra többen... Szerintem nincs semmi gond azzal sem, ha bozontos.

A nőgyógyászt viszont nagyon sürgősen keresd fel. Ehhez nem szabad felelőtlenül hozzáállni. Nem kell ahhoz nemi életet élned, hogy elkapj egy olyan fertőzést, aminek nagyon komoly szövődményei alakulhatnak ki. Az időben észrevett nőgyógyászati problémák akár életet is menthetnek.

A szüleid ennyire felelőtlenek? Miért nem vittek már el nőgyógyászati vizsgálatra?

2017. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

#1 már miért kellene ennyire kapkodni a nőgyógyásszal, ha nincs semmi tüneti problémája?

Ez nem felelőtlenség, egyáltalán nem törvényszerű, hogy mindenki elkap valamit 17 éves koráig!

Amíg nincs semmi furcsa tünet, addig nem kell paráztatni feleslegesen a népet!

2017. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
47%
Igen, borotváld!
2017. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem borotváld. Taszító amikor a bugyi alól kikandikál a szőr. Biztos van férfi, aki a szőrre izgul, de én nem. Szerintem szebb és igényesebb borotváltan.
2017. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Te döntöd el. Én is szűz vagyok, de mégis kipróbáltam. Hát soha többet. Baromira viszketett és ráadásul úgy éreztem magam mint egy 10 éves kislány. Azóta csak megigazítom, nem hagyom dzsungelre nőni és karbantartom a bikinivonalat. Szerintem ez épp elég. Az a szőr nem véletlenül nőtt oda, védelmet nyújt. Aki számára meg újdonság, hogy egy felnőtt nő szőrös odalent, az csodálkozzon csak.
2017. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért szórakozás kategória? :D Szépség,divat a megfelelő.
2017. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
48%
A borotvalasnal a gyanta sokkal jobb. Fajdalmasabb ugyan, de jobban megeri.
2017. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetesen hagyod, az is gyönyörű.
2017. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretnéd, téged zavar, akkor igen. Én jóval azelőtt kezdtem szőrteleníteni, mielőtt bármiylen kapcsolatom is lett volna, de pl. lábammal nem csinálok semmit, mert ott nem zavar.
2017. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Amit a #9 is mondott: elsősorban az a lényeges, hogy neked mi tetszik, te hogy szeretnéd tartani a tested.

Viszont ami a nőgyógyászt illeti, igenis merj elmenni, és járj rendszeresen vizsgálatokra, mert a nemi úton terjedő betegségek csupán egy kis szelete a megannyi nőgyógyászati problémának, ami érhet az életed során.

2017. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!