Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be merjem vállalni a frufrut?

Be merjem vállalni a frufrut?

Figyelt kérdés
Egy ideje szeretnék frufrut vágatni,ilyen "tömött" stílusút, de mégis olyat ami kicsit ritkásabb. Régen volt frufrum, de nagyon nem állt jól, ducibb is voltam és az arcom akkor inkább meg kerekebb volt, most hosszúkás arcom van, magas homlokom és egyenes, majdnem derékig érő barna hajam. Szerintetek? (Annyi hogy elég gyorsan nő a hajam, ha annnyiraa nem tetszene megnoveszteném)
2017. dec. 26. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 éve van és imádom
2017. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én nem vállalnám be,nekem volt frufum és elkezdtem növeszteni úgy márciustól és most már kb áll alá ér és mindig így két oldalra csapom. (remélem érthető)

De ha jól állna neked,akkor miért is ne.

2017. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is most vagattam par hete. Gyulolom. :D

De kinek a pap, kinek a paplan.

2017. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vágattam kb egy éve, ugyanigy dilemmáztam elötte, de nem bántam meg. Azota már megnött, tény hogy jobb igy, de ha nem probálod ki, bánni fogod. Ha mégsem jo, akkor elcsatolod, vagy hátratüzöd, majd megnő.
2017. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia:) én is régóta gondolkodom rajta. most nekem is vékonyabb lett az arcom, de remélem még egy kicsit vékonyodni fog.

majd ha jobb idő lesz, tuti vágatok:)

szerintem próbáld ki. max tényleg visszanöveszted

2017. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg:)

Neked az a szerencséd hogy gyorsan nő. Én már vagy 1 hónapja gondolkodok a frufru vágatáson, csak ha netán h*lyén fogok kinézni, akkor nagyon megszívom, mert nekem eléggé lassan nő a hajam:v

Szóval vállald be!

(Ha netán már levágattad, akkor jól áll?)

2018. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!