Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő kell kozmetikus...

Mennyi idő kell kozmetikus után a normális archoz? 16/f

Figyelt kérdés
Holnap délután megyek, mert pattanásos vagyok és elvileg semmi programom nem is lett volna a közeljövőben, de holnap este színházba kell mennem, holnapután este meg buli.
2010. jún. 3. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem 4-5 nap volt míg rendesen nézett ki. Évnyitó volt persze riktig..Hámlottam csúnyán.:( de szerintem egyénfüggő hogy mikor lesz normális a bőr.
2010. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hm.. velem is így volt eddig.. Jó sok időbe telt, amíg normálisan néztem ki és kiléphettem az utcára.. Viszont most új kozmetikushoz mentem és mondhatni semmi nem látszik(pedig tegnap voltam nála). Szóval reménykedhetsz..(:
2010. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem másnapra de legkésőbb 3.napra már normális volt
2010. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam arctisztítás után már 1 napra nem látszott.Mivel a kozmetikusom nem nekem esik,hanem óvatosan nyomja ki szinte meg sem érzem.
2010. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!