Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Munkabol megyek 31-en bulizni!...

Munkabol megyek 31-en bulizni! Gyors frizura tipp?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy alakult, hogy a munkahelyemrol kell mennem szilveszteri buliba, es nem tudok mar haza menni elotte. Arra gondoltam, reggel gyors megmosom, beszaritom, hogy legyen tartasa, munka utan bedig krealok valami villam frizurat. Hajsutot, hajvasalot tudok hasznalni, az nem akadaly. Tudtok valami tippet? Ilyen hosszu es fazonu a hajam:

[link]


Tudom, youtube-on sok video van, nezegettem is, de olyan egyformanak tunik mind, egyik se fogott meg. :(



2017. dec. 28. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én begöndörítem és kontyba csavarom ilyenkor, aztán csak kiengedem amikor indulok a bulira.

(nem "gyors megmosom", hanem "gyorsAN megmosom")

2017. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a tippet! :)

( En igy hasznalom, bocs erte. :) )

2017. dec. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!