Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a szőke hajú,...

Mit gondoltok a szőke hajú, fehér bőrű, szeplős lányokról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
link?
2010. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
én is az vagyok. én alapvetően szeretem magam igy, de a lelkemet tekintve nem tükrözi eléggé a kinézetem a belsőmet, én jókislányosnak nézek ki. de valójában lelkileg barnának és mediterránnak érzem magam. viszont azt is gondolom, hogy egy ilyen adottságú lány amilyen én is vagyok és a kérdésben is van, sosem lehet annyira szép mint egy kreol bőrű barna hajú bármit is csinál. a fehér bőrön minden meglátszik. a szőke haj meg vékonyszálú és sosem lesz olyan dús mint egy barna.
2010. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én olyat még sosem láttam! Mivel a fehér bőrű szeplős lányok leginkább vörösek!
2010. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Uccsó válaszoló:


Én fehérbőrű vagyok, szeplős,és szőke a hajam...egyébként az utcán is mászkál "egy-két" ilyen lány..Te hol élsz?

2010. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos félénkek.
2010. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én fehér bőrű, szeplős vagyok és vörös!!A 16.kromószáma mutációjának következtében....tényleg nem láttam még ugyanezt szőke hajjal, és nem is tudom elképzelni!

Nekem még a fehér bőr-fekete haj is merész párosítás ( mint hófehérke), de ez a szőke!! Hát elég sápadtak lehetnek!

Mutassatok képet, mert elképzelni sem tudom.

2010. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is ilyesmi vagyok és kicsit sem félénk :D

de nem úgy kell elképzelni, mint általában egy született vörös szeplős kislányt :)

tehát nincs annyi szeplő rajtam és halványak :D

2010. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

18:58-as nak

En barna vagyok a gyerekeim es a ferjem szokek es sokkal dusabb a hajuk mint az enyem .Az nem igaz hogy egy szoke vilagosboru no soha sem lehet olyan szep mint egy mediterran tipusu no.Mindenkinek mas a szep. Meg kell nezni hany gyonyoru sztarnak modellnek van szoke haja es feher bore.pl Tailor Swift

En az USA-ban elek es az a tapasztalatom hogy itt nepszerubb a szoke haju no mint otthon.

2010. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokkal szebbek a szőke hajú, kék szemű, világos bőrű nők!


A mediterrán nők azok lehetnek cigányok is...nos ők szépek?

2010. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát én pont ilyen vagyok. szőke, fehérbőrű, szeplős és amúgy kékszemű. Hát én meg vagyok elégedve magammal bár sokan piszkálnak hogy milyen fehérke vagyok, az osztályban is régen folyton ki voltam közösítve
2010. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!