Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet legjobban megregul...

Mivel lehet legjobban megregulázni a hullámos -göndör dús hajat? Milyen hajápolók stb. váltak be?

Figyelt kérdés
Nem mindennapos hajvasalásra gondolok...hanem hogy nézzen ki valahogy a fejem,nem járok hetente fodrászhoz, kedvem, meg időm sincs rá.
2017. dec. 30. 07:11
 1/6 anonim válasza:

Nekem is göndör hajam van. Az első és legfontosabb dolog, hogy szárazon ne fésüld! Csak akkor szabad, amikor vizes.

Jelenleg Balea balzsamokat használok, van egy ami kifejezetten göndör hajra való, és van egy másik ami pedig olajos. Mivel a göndör haj alapból száraz haj, ezért kell neki az ápolás(bár ezt gondolom tudod). Én hajmosásnál mind a kettő balzsamból rakok rá, aztán leöblítem. A törölközőt nem hagyom sokáig a hajamon, mert sajnos nagyon gyorsan szárad a hajam, és ha nem sietek, akkor egy része megszárad mégmielőtt sikerülne az egész hajam kifésülni. Miután kifésültem a vizes hajam, az Avon Advance Techniques Instant Repair 7 nevű hajápoló sprayt (amiben van keratin is) használom, majd amint ezzel jóóó alaposan befújtam a hajam mindenhol, utána a Wella(?) Shockwaves göndörítő hajformázó habból nyomok egy maréknyit az egyik kezembe, egyik oldalra dobom a hajam aztán lentről a fejem felé elkezdtem nyomogatni a hajam. Majd ugyanezt megcsinálom úgy, hogy a hajam a másik oldalra van dobva, aztán pedig úgy is megcsinálom, hogy hátul van a hajam, és úgy nyomkodom a fejemhez. Ezt is még akkor csinálom, amikor vizes a hajam, és hagyom, hogy magától megszáradjon. Ha éjszaka szárad a hajam, akkor nem fekszek rá, hanem a fejem fölé rakom, hogy ne feküdjem el. Aztán nem fésülöm akkor, amikor száraz, és így nagyon szépek a göndör tincseim, mindenki csak dicséri, és én is jobban tetszek magamnak, mint egyenes hajjal.

Remélem tudtam hasznosat mondani.

2017. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A regényem vége felé a “nem fésülöm”, az megfésülöm akart lenni😂😂
2017. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem, mégsem.😂😂 Szóval nem fésülöm akkor, amikor szàraz. Bocsi, már picit belezavarodtam abba amit írtam😂
2017. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a baj a hullámos göndör hajjal? Attól nincs rosszabb mint minden nő levasalja, lenyalja tök simára, egyen frizurára.

Egy kis egyéniséget ha visz bele valaki nem lesz olyan monoton hülye fejű.

Tudom most a sok levasalt idétlen csaj le fog pontozni , de annyi.

Mi a haveri körben beszélgettünk már erről, de még eddig senki nem mondta hogy ez tetszik neki. Ellenben ha van a csajnak egyénisége, ezáltal természetes szépsége, sokkal jobban megfogja az embert mint az a sok egyforma frizurás csaj. Persze tudjuk mennek a divat után, de hát akkor is.

2017. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elso,koszi a kimerito valaszt,csak azt nem ertem,minek ra gondorito kence,ha amugy is gondor..:))


En inkabb azt szetetnem,ha egyenesebb lenne,konnyen kezelhetobb.

Utolso,elhiszem,hogy unalmas a sok egyenes haj.Viszont az en bozontom meg nem all sehogy

Hiaba megyek fodraszhoz,es van jol levagva fazonra,semmi se latszik kesobb belole,ha mar megmosom...

2017. dec. 30. 12:38
 6/6 anonim válasza:
(Első vagyok) Nekem attól szebb a hajam tartása és nem megy szét a legelső alvástól. Még a következő hajmosásig szép a tartása és göndör(legalábbis annyira amennyire megmaradhat, ha 3-4 éjszakán keresztül alszok rajta)
2017. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!