Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 9%-os oxi után 6%-os használ...

A 9%-os oxi után 6%-os használatával mi változik?

Figyelt kérdés

Eredetileg középbarna hajam van, amiből lilás-vörösest szerettem volna csinálni. Ez Kallos festékkel, és 9%-os oxival sikerült is, enyhén világosított, így elértem a kívánt színt. Viszont ahogy észrevettem, sajnos a hajvégeim eléggé töredeznek, ezért szeretnék ezután 6%-os oxival festeni (a festék marad ugyanaz), hogy kíméljem egy kicsit.

A kérdésem az, hogyha legközelebb tényleg 6-os oxit használok, akkor csak annyi történik, hogy nem világosítja ki még jobban a hajam, vagy újra sötétebb lesz??? (azt nem szeretném)



2017. dec. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

1 kallos-plex

2 írj nekik a kallos.com oldalon és kérdezz! Nagyon hamar szoktak válaszolni

2017. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy tőfestésről vagy teljes hajról van szó, ez nem világos a kérdésből. Teljes haj festéséhez 3-as oxit kell használni ha nem világosítás a cél, ahhoz még a 6-os is túl erős. Ha a lenövést fested ami sötétebb akkor mehet a 6-os szerintem.
2017. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, ez lemaradt. Teljes festésről lenne szó, mivel ez a szín gyorsan fakul. Eddig 9%-ossal festettem, de most már elég világos, nem szeretném világosabbra, meg jobban is károsítja a hajam. Viszont attól félek, ha legközelebb ugyanezt a festéket 6%-ossal keverem be, akkor visszasötétedik, aminek nem örülnék. A lényeg, hogy ezt a színt szeretném megtartani, egy kicsit kímélve a hajam, ha ez lehetséges.
2018. jan. 4. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog visszasötétedni
2018. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!