Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a haj visszapigmentálásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném ha befogná a szőkített hajam a barna hajfestéket úgy hogy nem dobja le 2 mosas után. Ez a visszapigmentálás beválna? Hogyan kell ponzosan csinálni?

2018. jan. 2. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

az én hajam is szőkítve volt még nyáron, meg aztán ugye többször is festettem szőke festékkel, aztán meguntam és egy garnier color naturals barnával befestettem. olyan jó kis színe lett, nem lett fekete :D ilyesmi volt, de a pontos színt nem találom egyszerűen: [link]

és basszus ki se kopott több mint egy hónapig :D szerintem még most is tartana, de azóta egy azonos színű tartós színezővel rámentem, de még mindig tartja a színét :D

2018. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!