Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2018-ban az ombre haj már nem...

2018-ban az ombre haj már nem trendi?

Figyelt kérdés
Az igényes ombre hajra gondolok. Sok fodrász azt mondta nekem, hogy ő már nem vállal ilyet, mert már "lejárt lemez". Azonban minden harmadik lánynak ilyen haja van, szerintetek szép az ombre haj?
2018. jan. 8. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem mindig is igénytelen volt, örülök hogy vége.

Egyébként már tavaly sem volt divat.

2018. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen van megcsinálva, akkor szerintem jól mutat, de nekem nem kellene újra, amikor nő a hajad már nem annyira szép szerintem, mindig frissíteni kell. Az tény, hogy a természetes hajszín az ami a divat szerintem. Ne mások véleménye alapján dönts, ha tetszik, csináltasd meg.
2018. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már tavaly se volt nagy divat. Most én azt néztem hogy inkább a természetes a divat. Persze ha szerinted jól állna akkor csináltasd meg, nem kell mindig a divatot követni.
2018. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én egyáltalán nem azt látom, hogy a természetes hajszín lenne a divat, csak olyan lány ismerőseim vannak akiknek festetett haja van, és nem éppen természetes,illetve ha az utcán is körülnézek nem a természetesség amit látok, de én is inkább a természetes szín felé húzok, az ombrén egy hete gondolkodom jobban (ismerős befolyásolása miatt), de nem tudom mi legyen.
2018. jan. 8. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a barátnőidnek mind festve van, de erre volt már pár közvéleménykutatás, hogy a természetes hajszínt tartják az emberek a legszebbnek, s a hajfestést azért nem, mert a lenövés elég igénytelen hatást kelt, hiába van ápolva a haj. Kinek mi, én nem tudnám elviselni a lenövést.
2018. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!