Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb sampon a...

Melyik a legjobb sampon a hajra? Te mit használsz?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek más jó.

Szoktam Wellát amit a fodrászomtól veszek mert az eredeti és nem a gagyi DM-es. Vagy néha szoktam Aussie-t használni.

2018. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alverde fénytelen hajra (sárgabarackos)

nincs olyan hogy legjobb sampon, mivel mindenkinek más a fejbőre. nekem pl a Kallos zsíros hajra valótól bekorpásodott a fejem. ismerősöm meg csak arra esküszik

2018. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vichy Dercos- a legjobb!
2018. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A jó édes ***** válasza:

Szelénium-szulfidos Head and Shoulders (Intensive Treatment) amíg elérhető volt Magyarországon. Most már csak a fehér dobozos Head and Shouldersek vannak, de az hígfos az összes, nem jók semmire (szó szerint hajára kenheti az ember).

Jelenleg a L'Orealnak van valami elképesztően bonyolult nevű szeléniumos samponja, ami működik - igaz, ez határozottan olajosabb, de még mindig jobb, mint a semmi. Elég büdös, ezért általában WU2-vel szoktam másodjára átöblíteni.

2018. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg Matrix Biolage HydraSource sampont használok, meg vagyok elégedve vele, bár csak a saját balzsamjával hatásos igazán ketten együtt meg elég drágák (7000Ft fölé jön ki).

Korábban dm saját márkás Balea Professional vonalából használtam több különbözőt is, és ahhoz képest, hogy milyen olcsó (300-400Ft), semmivel sem rosszabb a drágáknál.

Nekem vékonyszálú, normál mennyiségű, hullámos, festetlen szőke hajam van, a haj és a fejbőr típusát kell figyelemebe venni samponválasztáskor.

Nem mindenkinek ugyanaz lesz a legjobb.

2018. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MATRIX sampont. Más nem jött be. Abból a volumennövelőt.
2018. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!