Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire macerás egy frufru?

Mennyire macerás egy frufru?

Figyelt kérdés

Frufruval rendelkező lányok!

Mennyire macerás?Megbántátok?Mennyire nehéz visszanöveszteni??

16/L



2018. jan. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam, és nagyon nehéz, hosszú idő visszanöveszteni...
2018. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik azon, hogy milyen az arcod, illetve a stílusod. Nekem volt, kb 14 évesen egyszer csak úgy döntöttem nekem kell frufru, az igazat megvallva és visszanézve szörnyen állt, amúgy is fiatalabbnak néztem ki az arcom miatt a frufru meg csak rontott rajta, mint egy alsós úgy néztem ki nyolcadikban. Az öltözködésem sem volt a legkiforrottabb. Ami erősítette ezt a nagyon kislányos összképet. Igen megbántam, miután rájöttem, hogy tragédia és pár hónap után el is kezdtem lenöveszteni. Egy bizonyos hosszúságig macerás kicsatolgatni de utána még keretet is adhat az arcodnak, főként ha fokozatosan vágva a hajad. Az én esetemben így volt, akkor már szerettem. Amúgy nem volt macerás nekem, viszonylag könnyen formázható hajam van ( se nem egyenes, se nem göndör, de mindkettőt jól tartja ), hajmosás után szárítás és vasalás és ennyi. Ismerek jó pár embert viszont akik már elképzelhetetlenek lennének számomra frufru nélkül annyira illik hozzájuk.
2018. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon maceras! Mindig lenyaltnak nez ki, szétnyilik, fenykepen ugy nez ki mintha a boci lenyalta volna....nekem sokaig volt, komolyan mondom 1 vallalhato fenykep nem keszult rolam akkor.
2018. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül lett frufrum,nem biztos hogy jól áll,de szeretem:3
2018. jan. 27. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdezőőő! Máig sem bántad meg, hogy vágattál frufrut?:oo

Én is szeretnék, de nem merek elmenni a fodrászhoz^^'

15/L

2018. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Hát

Valamikor megbánom,valamikor örülök neki,de vágass frufrut!Úgy is előbb-utóbb vágatnál:D

Ha nem tetszik ,nagyon egyszerű eltűrni:P

Meg én most oldalra "csináltam" vagy nem tudom

De így jó:D

2018. máj. 3. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon az. Szeretem, de folyton újra kell formázni. Egyszer össze-vissza áll, egyszer meg szét van az egész. Arcmosásnál, fürdésnél külön hajlánt kell. A szél elfújja, folyton igazgatni kell. Igazolványképen förtelmes. Ezek miatt bántam meg.
2023. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!