Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsihez erto kozmetikusok!...

Ilcsihez erto kozmetikusok! Miert mondta azt a kozmetikusom, hogy ne hasznaljam a pro-aging elixirt? 19/l

Figyelt kérdés
Az anyukam kapta ajandekba, de o nem hasznalja. En pedig mar 2x hasznaltam a szemkornyekemre, mert nagyon szaraz a borom, hiaba hasznalok hidratalo kremet. A kozmetikusom azt mondta nekem, hogy en fiatal vagyok hozza, tobbet art mint hasznal. Ezt mire ertette? Mi bajom lehet tole? Amiota mondta, nem is hasznalom, pusztan erdekel, hogy mi lenne a kovetkezmenye ha hasznalnam. A valaszokat elore is koszonom :) 19/l
2018. jan. 10. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, egy krémben nincs olyan ami árthat, akkor se ha kifejezetten idős bőrre van, nyugodtan használd el.
2018. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! En is ezert nem ertettem :) Tisztaban vagyok vele, hogy nem az en korosztalyomnak valo, de azert hogy artana, szerintem tulzas :)
2018. jan. 11. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek az Ilcsihez, de hülyeségnek tartom, hogy egy fiatalnak ártanának az idősebb korosztálynak szánt kozmetikumok. Maximum hatástalanok lehetnek, ha pl. arra valóak, hogy a már meglévő, elmélyült ráncokat csökkentsék, vagy pl. a lelassult kollagéntermelést turbózzák fel. Egyáltalán nem fog öregíteni, ha erre gondolt a drága kozmetikus. Amennyit az Ilcsiről tudok, még viszonylag jó márka is, de inkább az összetevőket nézd, vagy eleve csak természetes cuccokat kenj magadra, mert ezek a krémek gyakran többet ártanak, mint használnak...
2018. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat! Megnyugodtam, hogy nem lesg semmi bsjom tole :)
2018. jan. 21. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod tőle, csak nem a te bőrödnek való. Elhasználhatod.

Egy sárgabarack habkrém (így látatlanul) pont elég lenne neked.

2018. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt használtam már és imádtam. :) Lehet vissza is térek hozzá! :)
2018. febr. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!