Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert lett sotet a hajam a...

Miert lett sotet a hajam a sotetszoke hajfestektol?

Figyelt kérdés
Sotetbarna hajam loreal efassorral leradiroztam vizzel keverve csak.ilyen rezbarnat kaptam.utana ramentem sotetszokevel 6-10 es szam volt rajta.de sotetebb lett mint amilyen az efassor hasznalata utan volt.

2018. jan. 11. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidrogén hányas volt?
2018. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sokkal világosabbal kell rámenni mint amilyet el szeretnél érni, mert porózus a haj és sokkal jobban szívja a pigmentet. A 6-os amúgy is inkább világosbarna.
2018. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs rairva a hidrogenre hányas volt.amugy a syoss sotetszoket hasznaltam.a dobozon eleg vilagosnak tunt.vilagosbarnat szerettem volna elerni,azert is szoket vettem.de szinte ugyanolyan lett mint a radir meg festes elott volt
2018. jan. 11. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőkével festve sose lesz barna sajnos, mindig lesz vöröses árnyalata. A szőkítő festékek (amihez van az a tasakos kék por) totál jól le tudják szívni, viszont pigment híján elég nehéz lesz visszafesteni barnára.
2018. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!