Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az eredetileg gesztenye barna...

Az eredetileg gesztenye barna hajamat a Syoss Lightener mennyire világosítaná ki?

Figyelt kérdés
Világos hajat szeretnék, nem túl szőkêt hanem mondjuk búza szőkét. Hogyan tudnám otthon kivilágosítani? Leszivatni nem akarom. Jelenleg a Loreal Sunkiss Tropical sprayt használom rá. Az világos írott rajta de világosabban szeretnék. Ti mit ajánlotok?

2018. jan. 12. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tökéletesen kivilagositotta a sotetbarnat. Igazából világos vöröses szokere. Igaz utána nyúlt a hajam mint a retesteszta és le is kellett vágni.

A leírás szerint csináltunk mindent.

2018. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Syosstól nekem csibesárga kett a világosbarna hajam
2018. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Sárga lesz tőle és nagyon roncsol. Ha szőkét akarsz menj fodrászhoz
2018. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából az a tervem hogy a Sunkiss Tropicallal kivilágosítom amennyire lehet és utána mindig egyre világosabbal befestem. Csak nem tudom mennyire válna be. Leszívatni egyáltalán nem akarom.
2018. jan. 16. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A sunkissben is ugyanolyan hidrogén peroxid van mint bármelyik szőkítőben, anélkül nem lehet hajat világosítani. Jobban járnál ha egyszer leszívatnád rendesen fodrásszal és ráfestene, akkor legalább se foltos, de vörös se atomszáraz nem lenne mint az ilyen bolti sz.roktól
2018. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!