Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festékkel tüntessem el...

Milyen festékkel tüntessem el a sárgás árnyalatot a hajambol?

Figyelt kérdés
Leszivattam a hajam,vilagos szinnel kentem be(sötètszöke)nem lett olyan sötèt,középbarnás szine lett,viszont fénynél van neki sárgás árnyalata ami zavar.vilagosabb barnát szeretnék.de félek ha bekenem világosbarnaval akkor még sötètebb lesz.mit kenjek rá?

2018. jan. 12. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

SCHAUMA SILVER REFLEX hamvasító sampon.


Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológiával.

Ára: kb 900-1000ft Dm/Rossman.


UI.: hagyd rajt jó 10-15percet mosd le utánna balzsam, plusz szárításokor hajvég ápoló.

2018. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A schauma nekem is bevált sárgás hajra
2018. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!