Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy csináljátok?

Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Naponta borotválom a testem,és korábbban a hajamat is naponta megmostam.Ha nem így teszek , egész nap rosszul érzem magam. Viszont ez sokak szerint beteges. Tisztában vagyok vele, hogy időigényes és drága mulatság, de nem értem más lánok hogy csinálják...
2018. jan. 12. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Neked egy nap alatt kinő a szőröd? Az tényleg beteges, valami durva hormon gondod lehet .....

Ha nem akkor meg azért beteges.::minek borotvalni ha nincs szőr?

Hajat én js volt h naponta mostan amikor rövid volt és muszáj volt belőni...ha amúgy nem lenne ra szükséged akkor ez is beteges.

Amúgy mi az h a tested? Az egesz testedet?!

2018. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%

Ismerős a problémád, énis minden nap csináltam de próbalj valami mást csinálni helyette

Pl ne mosd a hajad samponnal hanem csak vizezd

És az lenne a kérdésem hogy ezeket unalomból csinálod vagy van valami a háttérben??

2018. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne hormonbajos az, akinek nő a szőre? Láttál már esetleg férfit, aki 1 napig nem borotválkozott? Borostás az arca, mivel a szőr 1-2 mm-t képes 1 nap alatt nőni.

Nekem eppilálás után is kinő 1 hét alatt kb. 1 centisre

2018. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hat akkor én vagyok szerencsés mert nekem 1 nap után két sima a lábam, lehet h nőtt a szőr de nem érzékelhető. Én feltételeztem h a kérdező nő.
2018. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* még sima
2018. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Határeset. Lehet beteges is, azt hiszem, de azért valahol érthető, hogy tiszta és sima akarsz lenni. Van, akinek kell is a napi hajmosás, testet naponta borotválni azért kicsit túlzás, de ha neked ez kell, ennyi túlzott igényességgel (vagy hogy mondjam) még együtt lehet élni.

De tényleg nem mindegy, mennyi szőröd van, milyen erős, milyen gyorsan nő, a hajad problémás-e napok után... Adott esetben teljesen alapvető igény lehet a fenti, de ha egy kicsit kevésbé indokolt a dolog, akkor se feltétlenül kifejezetten beteges ez...


Azt nem teljesen értem, miért lenne különösebben drága, de lehet, hogy valami speckó sampont használsz s akár a borotváláshoz is valami speckót...

2018. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen gyorsan nő a szőröd és a hajad is ultra zsíros akkor normális szerintem
2018. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%

Én hetente egyszer mosok hajat és szintén heti egyszer borotválom lent ill. a lábamat. Hónaljat 2 naponta, mert ott gyorsabban nő a szőr.

Most ez olyan hogy kinek hogy működik a teste. Nekem nem lenne mit borotválni naponta és a hajam sem lesz zsíros, mit mossak rajta minden nap? De ha neked szükséged van erre mert gyorsan nő a szőr és zsírosodik a hajad, akkor csináld. A saját igényeidhez igazítsd.

2018. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok, de sok ilyen van akik mindennap megborotvalkoznak, de nem azert mert egybol kino a szoruk hanem mert igy erzik magukat "tisztanak".


En a hajmosassal vagyok igy hogy mindennap, ha nem mosom meg akkor nem erzem jol magam egesznap, szeretem ha friss illatu es tiszta es szerintem egy nap egy csomo kosz ratud rakodni foleg egy nagy varosban. De ha mar unod, mert en ennyi ev utan mar elegge, probald ki a szaraz sampont.

2018. jan. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a napi egy fürdés-hajmosás-borotválás nem beteges. A kényszeres cselekvők ennél sokkal durvábbakat művelnek.
2018. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!