Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások!? Sziasztok az...

Pattanások!? Sziasztok az arcomon manapság (5-6-7 hónapja) rengeteg a pattanásom (1. homlok 2. áll 3. szem alatt. ) Ha valakinek lenne tippje számomra, azt le írná ide? 12/L

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Manna fekete szappan reggel és este. Igyál rengeteg vizet napközben, az is sokat számít a bőrnek. Kerüld a sós dolgokat (szotyi, chips pl). Teljesen nem biztos, hogy tud segíteni, ugyanis kamasz vagy, és a hormonok okozzák, de lehet csökkenteni. Nem árt havonta egyszer kozmetikushoz is elmenni, hogy rendbe tegye a bőröd.
2018. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel hormonális, igy sokat nem tudsz ellene tenni, de ha nagyon zavaro, börgyogyász és endokrinologus. Illetve teafaolaj.
2018. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

1. Válaszoló én elég kevés vizet iszok. Akkor úgy gondolod hogy az is lehet baj?

És sajnos kozmetikushoz se járok/jártam. Erről anyámat kell megkérdezni.

És majd kipróbálom ezt a Manna fekete szappant.

És még egyszer köszi mindenkinek

2018. jan. 14. 11:28
 5/7 anonim válasza:
Valtoztass az etrendeden,sportolj,havonta jarj arckezelesre
2018. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A sportolás az megvan. :)

Kb 153 cm vagyok és 43 kg

[link]


Eszerint az oldal szerint sovány vagyok :/ (szóval nem hinném hogy a súlyom közre játszik.)

De köszi megpróbálok minél változatosabban enni :)

És többet sportolni

Minden pénteken 1es fél óra szertorna

De szerintem többet kéne

És eddig még 1× se voltam kozmetikusnál,lehet kipróbálom


Köszönöm neked is a tippjeid

2018. jan. 14. 15:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Mármint hogy most minden pénteken szertornám van ugye másfél óra de megpróbálok még itthon us edzeni


:)

2018. jan. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!