Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feher mitesszer vagy valami...

Feher mitesszer vagy valami egeszen mas? Bov lent.

Figyelt kérdés

Szedek fogamzasgatlot mar evek ota szoval sosem voltam tele pattanasokkal. Mar regota szep tiszta a borom, x idonkent amugyis jarok kozmetikushoz tisztitasra azert. Par napja viszont megjelent eloszor az orrom mellett aztan masnapra az orromon vagy a homlokomon 1-2 kicsi feher potty korulotte meg piros. Mi ez? Biztos nem pattanas, mire elmult egy kijott a masik, az orrom mellettit meg sehogysem tudom kinyomni nemtudom miert pedig mar feher a kozepe annak is. A kisebbek gond nelkul kijonnek de marha idegesito. Nem etkezem nagyon rosszul, sot jobban mint ket honapja mondjuk, zzoval nem ertem ezeket a kis izeket. Most leradiroztam a borom hatha segit neki, de valakinek tapasztalata ez ugyben? Kepek -

[link]


[link]


2018. jan. 15. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es uj kozmetikumokat se hasznalok..
2018. jan. 15. 10:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig ezek pattanasok.
2018. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pattanasnak napok kellenek hogy kifejlodjenek, ezek egyik naprol a masikra jelentek meg majd kinyomom oket es ennyi...ja es a pattanas sargas ha jol tudom :/
2018. jan. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!