Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhosszabítási mód a...

Melyik hajhosszabítási mód a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék hajhosszabítást, de nem tudom melyik lenne számomra a legelőnyösebb.. Szeretem összefogva hordani a hajam, tehát nem szeretném ha látszana a póthajat rögzítő varrás/szilikon/microgyűrű. Hozzáértők válaszait várom! Köszönöm!

2018. jan. 17. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nekem kétféle módon volt feltéve hajam: először keratinos hőillesztéssel, aztán mikrocsomózással.


A hőillesztésnél sajnos minden felrakásnál le kell vágni a keratinos részt, így kb 1 centivel rövidül a haj. És azt hallottam, hogy káros lehet az eredeti hajadra nézve (én ezt nem tapasztaltam.) Plusz nem moshatod pl. gyümölcssavas samponokkal, mert oldja a keratint.


A mikrocsomózásnál nem vágnak le a hajból minden egyes felrakásnál, így sokáig hosszú marad. :) Ráadásul bármilyen samponnal moshatod.


Én mindenképpen a csomózást ajánlom, szerintem kényelmesebb is (bár mindegyiket meg lehet szokni, nekem a keratinos is csak első éjszaka volt nagyon rossz - szúrta a fejbőrömet.) Ja, és a csomók - mivel hajból vannak - kevésbé látszanak, mint a keratinos illesztések.

2018. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!