Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami külföldi oldalon...

Valami külföldi oldalon olvastam, hogy a póthajtól jobban nő a haj, egy másikon meg, hogy rosszat tesz a hajnak. Most akkor melyik igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon élveztem egyik ismerősöm haját megsímogatni a póthaj forrasztás után. Kivülre jót mutatott, de ahogy végig húztam rajta a kezem ott volt a sok göcsört a hajtövénél. Na én ebből nem kérek.
2010. jún. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A póthaj tönkre teszi a hajat,és egyáltalán nem nő tőle gyorsabban..nem egészséges a hajnak,hogy ragasztanak rá,vagy éppen rávasalnak valamit--Szerinted ez hol egészséges,és jó a hajnak??
2010. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem sok helyen elég igénytelenül csinálják meg, mert most nagy divat lett és minden kezdő fodrász is megcsinálja vagy én nem tudom, de sokan hagyják is lenőni és rettenetes most már a legtöbb lánynak.. a lényeg, hogy azért kérdezem, mert meglepődtem, amikor azt írták, hogy gyorsabban nő a haj tőle, de azt sem gondoltam róla, hogy kifejezetten rosszat tesz, bár lehet, hogy elgyengül a haj azon a részen, ahol rárakják
2010. jún. 6. 00:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia jól olvastad nagyon megnölhet alatta a haj. Egyik barátnőm csináltatta mindig. Hajfelvarrással és igazi hajból, 2 év után a vállig érő haja derékig érő lett a póthaj alatt, tehát már nem is volt rá szüksége. Azt mondta a hölgy aki csinálta neki, ez azért van, mert megvédte az saját haját a pót a sok káros környezeti hatástól. Hozzáteszem egy nagyon színvonalas helyre járt, többször elkísértem, nagyon profi az egész szalon, viszont iszonyat drága :( Nekem legalábbis megfizethetetlen.
2010. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. lehet már nem aktuális, de én most tapasztalom ezt a saját hajamon hogy mióta fent van a póthaj sokkal gyorsabban nő. Eléggé meglepett 1 hónap alatt nőt 2-3 centit és csak 1 hónapja van fent a póthaj. Paróka ragasztóval van felrakva, úgy hogy akármikor visszatudom rakni. Még 3-4 hónap és nem lesz szükség a póthajra ha így folytatja. :O
2013. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!