Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag mi a leghatásosabb...

Házilag mi a leghatásosabb módszer arctisztításra, miteszer eltávolításra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Arctisztításra:Tojáspakolás.Elkészítése:Verj habbá egy vagy két tojásfehérjét,majd keverj bele pár csepp citromlét.A keveréket kend a bőrödre,és néhány percig hagyd hatni,majd mosd le!

Mitessze eltávolításra:Uborkamix.Elkészítése:Reszelj le egy kis uborkát,majd a péphez adj néhány csepp citromlét és élesztőt.15-20percig hagyd hatni,majd mosd le!A szeletekre vágott uborka,nyugtatja a fáradt,karikás szemet!

/pici cutte/

2008. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Miteszerrel kapcsolatban, ez a pakolás nem hangzik rosszul, de az arcot csak ki kell nyomkodni, nem? A gőz és nyomkodás és utána pakolás nem jobb?
2008. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
De !! kamillás gőz, utána nyomkodd ki a mtteszereket, és húzd össze tonikkala apórusaidat utána.reggelre már nem lesz piros a helye és nagyjából tiszta lesz az arcod.
2008. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a mitteszer a nagy problémám.próbáltam otthon magamnak kiszedni,de olyan helyeken is vannak mint pl.az orrom tövében,amit magamnak nem igazán lehet eltüntetni.ilyenkor kérd meg anyukádat,biztos szivesen segít.és nem muszály egyszerre megcsinálni az egész arcodat(ha olyan tipusu vagy mint én akkor meg pláne nem ajánlom,mert hamar belefárad az ember h a tükör előtt nyomkodja az arcát és ha rosszul csinálod nagyobb baj is lehet.)
2008. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

szerintem feltétlenül fordulj kozmetikushoz!

nem szúrja el és ha jóhoz mész egy életre gyönyörű lesz az arcod:)

é csak két kezelésen voltam a pattanásaim teljesen elmúltak csak miteszereim vannak itt ott

2009. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
81%

Első lépés:szappanos melegvizes tisztítás

Másodk lépés:tiszta zsebkendővel kinyomkodjuk a miteszereket

Harmadik lépés:arcpakolás Ehhez kell egy mokkáskanál méz,egy teáskanál facsart citromlé,egy mokkáskanál őrölt fahéj,egy teáskanál jó minőségű kakaópor.

Ezt kell egyenletesen arcra kenni a szemkörnyék kivételével.

Nem kell megijedni,ha úgy érzed kigyullad az arcod!

A fahéjtól van,ami serkenti a vérkeringést.

10-15 perc múlva vattapamaccsal lemosni,majd hideg vízzel

alaposan leöblíteni.

Legvégül,a ROSSMAN-ban kapható Csipkebogyó+Körömvirágkrémmel vékonyan bekenni.

Ami még fontos,a napi 2-3 liter víz fogyasztása!

A cukros üdítőket és Colát mellőzni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Uborkás keverék tűnik a legjobbnak. Gyerekkoromba uborka krém volt, és a nívea, nem voltak " csúnyább bőrbe " a nők mint most.
2010. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 renikeh válasza:

Hali!

Nekem is rettenetesen mitesszeres volt a bőröm egy évvel ezelőtt.Már nincs,1í2 van még.És higgyétek el,én semmi kence ficét nem használtam,hanem ökonetes folyékony szappannal mostan.Na meg néha bekentem tojásfehérjével.Csak türelem az egész lényege.:)

2012. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!