Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Casting creme glosshoz olaplex?

Casting creme glosshoz olaplex?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni az olaplexet? Védi a hajat valamennyire festés közben? Valaki próbálta már? Mennyit kell kb. tenni két doboznyihoz?
2018. jan. 30. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szőkíted és nem is túl roncsolt a hajad szerintem felesleges. Nekem volt olaplexel együtt festve, meg utána a kezelés. A hajamnak nincs semmi baja csak kicsit száraz volt de én semmi hatását nem érzékeltem. Ugyanolyan volt mint bármelyik festéskor.
2018. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy olaplex elég drága, azt mondom hogy ha erre van pénzed inkább menj el fodrászhoz helyette, de nekem most olaplexxel lett szőkítve és puhább mint volt előtte (nem otthon csináltam)
2018. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!