Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSETEK! Van az államon...

SEGÍTSETEK! Van az államon egy nagyon nagy sebes pattanás. Hogyan tüntessem el? Lecci olvassátok el lent.

Figyelt kérdés

Ki akartam nyomni,mert eddig minden pattanásomat kinyomtam de még sosem lett emiatt sebes meg ilyen nagy.Kb 4 napja nyomtam ki aztan meg felduzzadt és besebesedett.Mivel most elősször tapasztalok ilyet,ezért ezután piszkaltam és próbáltam nyomokodni továbbra is.Fáj is picit.Ma már egyáltalán nem nyúltam hozzá.Kenem körömvirággal(gyúlladás csökkentő krém).A kisebb pattanásokra is ezt használom és azoknál bevállt.Ezt a pattanást is már azóta kenem amióta ilyen nagy lett és sebes de eddig még nem igazán vettem észre változást..Jegelni is jegeltem de az sem segített.Mit tegyek?:(

Az ilyen pattanást házilag el lehet tüntetni?Ha igen milyen módszereket ismertek?



#pattanás #bőrhiba #sebes pattanás #házitrükkök #börgyulladás
2018. febr. 2. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kis idővel magától is eltűnik ha nem nyomkodod próbáld ki
2018. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá nyers paradicsomszeletet. ami nagyon hamar kifakasztja!
2018. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam én is arra,hogy várok.De mivel nagy és sebes ezért szerintem minimum kell ennek 2 hét,hogy teljesen begyógyuljon.Nekem meg minél elöbb kéne eltüntetnem,mert nem valami szép látvány és a suliban kínosan is érzem magam.Ugyan próbáltam elfedni korrektorral,de nem segített rajta nagyon sokat.

A paradicsomos ötletnek utána nézek:)

2018. febr. 3. 00:15
 4/4 anonim válasza:
Bepanthen krém
jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!