Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna szemszínhez jól...

Sötétbarna szemszínhez jól állna a világos hajszín? (képek lenn)

Figyelt kérdés

pl. ezek közül melyik


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2018. febr. 5. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az őszt hagyjuk, a vöröses-sárga meg borzasztó :)


A legjobban az első meg a harmadik tetszik, de ismerősnek sötétbarna a szeme és hozzá természetes tűzvörös hajú :)

2018. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak a szemszíntől függ, hogy mi áll jól!!!! Arcforma, testszín, arcrészeid (száj, orr)...

Szerintem ezek közül a hajak közül mindegyik szép, de az a vöröses sárga nem lesz sokáig olyan jó, mint képen. Tapasztalatból mondom, nekem is volt olyasmi hajam, de fél hónap után inkább megszabadultam tőle. A szürkéset is csak akkor vállald, ha a hajad jól bírja ezt az egészet, nekem nagyon eltöredezett tőle.

Ha az a fontos, hogy természetesnek tűnj, akkor elsőt vagy a harmadikat ajánlanám. A második is szép haj.

2018. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!