Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szemkörnyékápolót...

Milyen szemkörnyékápolót használjak 19 évesen?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, hogy nem szemránckrémet szeretnék, hanem szemkörnyékápolót. Most az arckrémemet használom a szemkörnyékemre, de nem érzem elégnek. Gyakran feszül a szemem körül a bőr, valamint nagyon durván karikás (ez köszönhető az alváshiánynak és a vashiánynak is, ezek a problémák kezelés alatt vannak) és már ráncos is, pedig csak alkalmakkor sminkelek, hétköznap nagy ritkán egy kis szempillaspirált.

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2018. febr. 8. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, azért feszül a bőr, mert száraz. Igyál napi minimum 2 liter vizet.

Étkezz egészségesen.

Kevesebbet ülj a számítógép előtt.

Fogj hozzá sportolni.


Szerintem felesleges ilyen kenceficéket magadra kenni, ha megfelelően hidratálod belülről magad, folyadékbevitellel, akkor el fog múlni.

2018. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Sajnos ez mind teljesült (kivéve a számítógép, mert a suli miatt gyakran kell használnom), mégis nagyon száraz a bőröm. Több mint 2 liter vizet iszok meg egy nap, heti 2x edzésre járok, hétvégente futok, mindemellett sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok. Az apukámnak szintén ilyen bőre volt, valószínűleg örökölten ilyen.
2018. febr. 11. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem felesleges a bőrápolás ilyenkor, ez hülyeség. A ráncokat amúgy is ilyenkor kell elkezdeni megelőzni. Alverde szemkencéi között szoktam keresgélni(22 vagyok), most a Q10 gojibogyós krémet használom. Kellően hidratál, teszi a dolgát.
2018. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, ennek utanna nezek :)
2018. febr. 22. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!