Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, és nehezen...

Nagyon száraz, és nehezen kezelhető a hajam már egy ideje, megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszögezném,hogy férfi vagyok, a 20-as éveim elején, megelőzvén az általánosítást :D.


Száraz, töredezett, és kezelhetetlen a hajam, a rövid, és a középhosszú között van. Egyszerű férfiember lévén megmosom samponnal, de bármilyen márkát használok, mindig ugyanolyan száraz, nehéz, túl sűrű, nehezen kezelhető haj lesz a vége. Pár éve még mosás után könnyen kezelhető volt, most már ha frissen mosott, és még utána is 1-2 napig kezelhetetlen, ha belefúj a szél kb ott marad, nem "söprődik el". Valami tipp?



2018. febr. 9. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld balzsamozni, illetve hajpakolásokat. Nekem a Schwarzkopf Caviar nagyon sokat segített:)
2018. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ferfikent lehet kevesbe megszokott, de balzsam illetve pakolasok jok lehetnek. En (vallig ero, gondor, vekony hajam van) a loreal elsece extaordinary olajat hasznalom. Csajok, jol irtam, ugye?!😀 minden nap 2 csepp a kezemre, ugy kenem a hajamba. Lehet neked mas fajta valna be, nekem ez segitett. Nem olcso, bar van ennel dragabb is.

Kreatinos pakolast hasznalok, a balzsamokat mar el is hagytam. Heti egyszer 10percig hagyom fent, ha van idom, tovabb.

Most baratnom ampullat vett, 2x tudja hasznalni, a hat kozepig ero hajara, mar az elsotol szep volt neki.

Nem vagyok meleg, csak figyelek magamra.

Remelem tudtam segiteni! :)


Amiket eddig probaltam meg, mint pakolas.. Baratnom szereti ezeket a hazi dolgokat, igy egy probat megertel.

Mez+tojas s. kokuszolaj. Vizes hajra. 20-50perc kozott szokott fent lenni.

Avokado + kokuszolaj, +ricinus. Ez 30percig kb.

Mind hasznalt valamennyit :)

2018. márc. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!