Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert zsirosodik gyorsan a hajam?

Miert zsirosodik gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostansag minden nap kene hajat mosnom hiszen hajmosas utan egy nappal mar zsirosodik. Hajamra most jelenleg gliss kurt hasznalok. Lehet azert mert serdulok? Hiszen regen egy hetig se kellett hajat mosnom.. fesumet rendszeresen mosom:) elore is koszi.

13/L


2018. febr. 11. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Használj csalánsampont vagy Head&Shoulders citrusosat. Az direkt zsíros hajra van.

A gliss kur zsírosít.

2018. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert sűrűn mosod.
2018. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

A haj allapota fugg a hormonoktol es a taplalkozastol (is). Igen, a serdulokorban eleg konnyen zsirosodik a haj.

Nem tudom hogy hasznalod a balzsamot (ha hasznalsz), de ha teljesen az egesz hajadba beledorzsolod, akkor inkabb hagyd abba! Csak a hajvegekre tegyel, ha fejborrel erintkrzuk eszrevettem, hogy gyorsabban zsirosodik a haj.

Nem tudsz ellene sokat tenni, max probalj sok vizet inni es kiegyensulyozottan etkezz. Kevesebb junk food, tobb egeszseges.

A hajmosasaid szamat is probald lecsokkenteni, idovel hidd el fel fog tunni a valtozas. En is regen elkovettem a bakit, hogy naponta elkezdtem mosni a hajamat.

2018. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!