Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiús frizurát vágott?

Fiús frizurát vágott?

Figyelt kérdés

Próbáltam képet keresni. Talán ez a forma, bár nem biztos. [link]


Nem tetszik, előtte nőies voltam és most csúnyának látom magam. Én rövidebb fazont kértem, de nem akarta levágni, alul szinte meghagyta és fent nagyon felnyírt, a legfelső rétegek a szemöldököm felett végigérnek. Ettől laposnak és kevésnek tűnik a hajam. Baromi fiús. Csak akkor jó, ha kisminkelem magam és bedobok egy nagy pár csillogó fülbevalót, másképp férfiasnak látom. Nem tudom ilyen szépen beállítani és időm sem lenne vele szórakázni.


Mit javasoltok, hogyan tudnám hordani, amíg eltelik a következő fél év és megnő, valami egyszerű ötlet?


2018. febr. 13. 12:49
 1/2 A kérdező kommentje:
A szalonban nem tűnt fel, ki voltam festve, nagy karika fülbevaló, és szépen belőtte a frizurát.
2018. febr. 13. 12:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fiús. :) Ilyen rövid hajat nem nagyon tudsz variálni, de úgyis változik folyamatosan a hajad, nem kell ahhoz fél év. Esetleg menj el egy másik fodrászhoz kis idő múlva, hátha tud rajta változtatni, amit te szeretnél. Addig meg marad az, hogy rászánsz egy kis időt és megpróbálod dúsabbra beszárítani. Nem is értem egyébként, hogy a fodrászod mi az, hogy nem akarta levágni, meg nem olyanra vágja le, amilyenre te kéred?! Én biztos nem mennék hozzá vissza többet.
2018. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!