Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajanlotok korpas hajra?

Mit ajanlotok korpas hajra?

Figyelt kérdés

Szoval a hajam nagyon korpas, es nem tudom mit hasznaljak ra. Valami olyan termek kene, ami nem szivja a hajam, mert kozben vorosre is festem :/ Head and Shoulders-t ne ajanljatok kerlek, mert a hajam nagyon rossz tapintasu lesz tole, amin meg a pakolas sem segit :/ Hazi praktikakra is vevo vagyok :) Elore is koszonom

19/L


2010. jún. 7. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
étolajat jól dörzsöld bele a fejbörödbe, rakd bele törülközöbe, úgy kb háromnegyed-1 órát. nekem bevált.:))
2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%

Én a Müllerben vettem korpásodás elleni sampont,ha van a közeledben akkor menny be,van mindenféle kellemes illatú és hatásos hajsampon...mindenféle tipusra!

Én amióta az ott vett sampont használom,egyzer sem volt korpás a hajam,mivel jó az illata mindíg azt használom,amik a patikákba vannak nagyon gázosak:S

2010. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)
2010. jún. 7. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:

- Neutrogena T/Gel Fort sampon (huh ez nagyon drága, annyit tudok róla)

- Seborin

- csalán sampon

- Ausztrál teafa sampon


Ezekről hallottam már. Olvass utánuk, hátha valamelyik megtetszik.


Korpás haj kialakulhat: C-vitamin, B6 vitamin, cink és alapvető zsírsavak hiánya miatt is.

2010. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben én is sokat küzdöttem a korpával, de semmi nem használt.

Aztán kipróbáltam a Sellont. Ez a sampon természetes összetevőket tartalmaz, ezért az illata kicsit furcsa lehet elsőre neked, de hozzá lehet szokni.

Nálam működött a sampon.

Viszont elég drága, vagyis érdemes megfontolnod, mennyit szánsz rá. 1000 ft körül van 120 ml. Ez kb. egy hónapra elég, vagy akár tovább is. Heti 2x kell vele hajat mosni, és egy mosásnál is 2x kell használni.

2010. jún. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek is :)
2010. jún. 8. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az almaecetes öblítés próbáltam ki.Hetente 1x alkalmazom.Egy decit kell belőle használni alkalmanként.Én tettem bele 3 csepp illóolajat is,mivel elég fura szaga van.5-10 percig állni hagytam,majd alaposan leöblítettem.Nekem bevált.


15/L

2010. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!