Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom otthon eltüntetni...

Hogyan tudom otthon eltüntetni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Természetesen rendszeresen használok arctonikot mosom az arcom és arckrémet is használok. Tudom hogy a kozmetikus rengeteget segít de mikor utoljára kozmetikusnál voltam akkor két hétig hegek díszítették az arcomat.. Szóval szeretném megtudni hogy mi a leggyorsabb módszer a patanások eltünetésére amit otthon végezhetek. Nektek mi vált be? Nagyoon szeretném ha ezen a héten még eltudnék érni legalább egy kisebb csökkenést.. Ne ilyen óriásiakat képzeljetek el hanem ilyen kicsi pirosak és kb kettő nagyobbacska. Tetszik egy fiú a suliból és rá szeretném szánni magam hogy elhívjam vhova de nem szeretnék most így odaálni hozzá. Ezen a héten valamiért nagyon kipattogtam..-.- Előre is köszönöm a válaszaitokat!!:)

14/L


2010. jún. 7. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ülj ki a napra, ideiglenesen megoldás
2010. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is rettenet ragyás voltam!

de ezek segitettek:

- naponta 2szer: 3kanál méz bele egy fél kanál fahéj, ezzel kend be az arcod, hagyd egy jó 15percet rajta majd öblítsd le alaposan. ez nyugtat, tisztít és élettelivé teszi arcbőrődet, csökkenti a gyulladást.

-plussz fürdés után és közvetlen lefekvés előtt kend be az arcod citromlével! az első kicsit csip, de utána nem.ez kisimítja a pólusokat és összehuzza azokat, nem lesznek piros foltok.

- az is beválik, ha este lefekvés előtt behintőporozod az arcod. kamillással, gyulladás csökkentő és leszárítja a pattanásokat.

- aztán pedig használj alapozót! nekem ez vált be nagyon: maybelline alapozó(dm, rossman, auchan) a 03as színű a legjobb, nagyon jól fed és mellette vitamin, és gyulladás csökkentő is van benne ami felvitel után lecsillapitja a bőröd. kéthetente egy éjszaka én szoktam is alapozóban aludni, amit reggel hideg meleg víz váltakozással és bőrradirral lemosok. utána hagyom szabadon pihenni és ez sokat segit!

2010. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napoztasd, az jó megoldás. Nekem is csökkentek, pedig kb. 1 hete napozok.:)
2010. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aknesol ecsetelő patikában vény nélkül, kb 1200ft, illetve ha tartós lenne a gond zynerit receptre
2010. jún. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az aknesol nekem iszonyatosan kiszárította az arcom, és csúnyább is lett. Az szárít, és a nedvességét is elveszíti az arcod. Nem ajánlom.(Bár egyén függő).


Inkább menj el bőrgyógyászhoz, ő megvizsgál, és ha kell, akkor ír fel valamit.

2010. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!