Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miben különbözik az arckrém...

Miben különbözik az arckrém és a testápoló?

Figyelt kérdés
Dove testápolót lehet használni arcra?
2018. febr. 15. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább ne próbáld meg. A Dove-t én eleve sehová nem kenném.

Az arckrém az arcra való, a testápoló meg testre. Összetevőkben különbözik. Eleve a testápoló zsírosabb, kipattoghatsz tőle.

2018. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, én mindig testápolót kenek rá.
2018. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a plafonig felszaladt a szemöldököm, mikor olvastam a kérdést.

Nem, nem lehet. A kezedre csapnék, ha tudnék.

2018. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam ki :)

Miért nem szabad?

Mi van benne, hogy arcra nem jó?

Ennyire különbözik a bőrünk az arcunkon?

2018. febr. 15. 18:16
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igazából ha egy testápolónak tényleg szuper összetevői vannak, akkor arcra sem kéne, hogy káros legyen. Rendszerint a testápolóba zsírosabb összetevőket meg több parfümöt raknak, ami az arcot irritálhatja. A testen is irritálhatja a bőrt, de az arcon a bőr vékonyabb, így ott még több kárt tud okozni.

Ettől függetlenül nekem van olyan testápolóm, amit gond nélkül tudok használni arcra is, mert nincs olyan összetevő benne, amit nem szívesen kenek oda. Egy Dove testápolót már nem kennék a fejemre mondjuk.

2018. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Te milyen testápolót használsz, ami jó arckrémnek is?


Nagyon száraz a bőröm, minden mosakodás után krémeznem kell, a hidratálók túl vizesek a száraz bőrr valók pedig ragadnak, nem szívja be a bőröm :(

2018. febr. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!