Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stria ellen hatásos lehet a...

Stria ellen hatásos lehet a cukros, citromlés bőrradír?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a kérdés, hogy a kötőszövet mély repedését összeforrasztja-e a limonádé. A válasz: nem.
2018. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Persze kenegesd csak. Majd szólj ha elmúlt. Aki striás az striásan is fog meghalni azt nem lehet eltüntetni, nem is értem hogy lehet elhinni ilyen baromságokat. Nekem is van meg minden nőnek. Nem is ismerek olyat akinek nincs. Elárulom hogy akiket látsz a tévébe meg újságoka azok sz arrá vannak fotosoppolva meg sminkelve(igeeen a testükre is szoktak tenni kilo alapozot meg barnítót). Nyáron figyeld meg a nőket a strandon az a valóság.
2018. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát persze, az ilyen kezelést végző kozmetikusok bankszámlájára nézve nagyon hatásos.
2018. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőrre SEM hatásosak a bőrradírok, mert nem a bőrön van, hanem alatta. Zsír, ami a laza bőrön át látható.

A striák pedig repedések, eltüntetni plasztika nélkül nem lehet, csak halványítani, pl. napozással és szoláriummal. Esetleg jobb minőségű feszesítő krémekkel, de minimális a hatás.

Bőrradírozni szerintem nagyon hülye ötlet, egy elvékonyodott, repedt bőrfelületet. Csak még csúnyább lesz.

2018. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont, ezt már legfeljebb a jó Isten tudná visszacsinálni... Annyiban hadd vigasztaljalak, hogy amíg eleinte lilás, idővel kifakul és gyöngyházszínű lesz, akkor már nem annyira feltűnő.
2018. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!