Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek legyantázzam...

Szerintetek legyantázzam magnak ott lent?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel de szeretném legyantázni a bikinivonalamat de nem tudom,hogy mennyire fáj,vagy veszélyes-e. Illetve hogy csinalhatom e magamnak? Ugy gondoltam hogy beszel drogeriaban kaphato gyantacsikot es azzal csinalom. Szerintetek jo otlet? Vagy kozmetikushoz kellene menjek?

2018. febr. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyantázhatod egy magnak, amelyik beszél a drogériában, persze.
2018. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Csináld, és fájni fog valamennyire tuti. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, én könnyeztem pl
2018. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem előbb tanulj meg értelmesen írni, aztán azzal kapcsolatban legyél önmagaddal szemben igényes, hogy hogyan nyilvánulsz meg akár szóban, akár írásban! Aztán jöhet az intim gyanta kérdése.
2018. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szia,én rendszeresen gyantázom.de nem ragaszto csikkal.Hanem weet wax gyantával.elsőre lehet fájni fog.én utána használok aloe vera nyugtatos gélt. Ha félsz tőle elsőnek menj el kozmetikushoz .
2018. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Fáj.

Magadnak nehéz.

Kényes terület, nehéz a bőr szétfeszíteni saját magadnak.

A száraz gyanta csíkok nem sokat érnek, csak pihékre jók.

2018. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Bízd kozmetikusra, ez olyasmi amitől nem érdemes sajnálni a pénzt. Jól fel tudod magadnak sérteni a bőrt, nem tudod elég precízen felrántani a jó irányba és akkor benő a szőr és még a kívánt hatást sem éred el.
2018. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
46%
Ott lent semmi értelme. Legfeljebb nyáron.
2018. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!