Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jelent az egy hajvasalónál...

Mit jelent az egy hajvasalónál, ha turmalinos, kerámialapos és ionos?

Figyelt kérdés
most szeretnék új hajvasalót, és nem tudom hogy ezek mit is takarnak, és jó-e, ha vannak ilyenek a hajvasalón..esetleg ajánlhatnátok is jó hajvasalót.10ezer alatt :)
2010. jún. 8. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A kerámialapos az azt jelenti,hogy nem szárítja ki a hajat.vagyis én nekem ezt mondták.

Nővérem fodrásznak készül,nem rég vett hajvasalót.

Remingtont vett.Felmelegszik 30mp alatt,de olyan forró tud lenni hogy gőzől..én szerintem nagyon jó a remington..szerintem vegyél remingtont,és kerámialaposat.:)

Bár nekem van egy hajvasalom,az nem kerámialapos,és mindig kiszárítja a hajamat..:S

2010. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fedőlapja kerámiából vagy turmaliból van. Ezek általában jók. Nem szárítják ki annyira a hajat.De van még pl jadekristály,esetleg teflon bevonatú is. Ezek is jók.

Ionos funkció annyit jelent h nem fog szállni tőle a hajad. Meg kevésbé fog kiszáradni.

Hajvasalót konkrétan nem tudok ajánlani,mert mindenki másra esküszik. Jók a Remingtonok és a Belissimák. (Ha nagyon jót akarsz akk Tony&Guy-osat vegyél,100%ban elégedett leszel vele,de viszont drága). Mielőtt kiválasztod vedd figyelembe:h lehessen állítani rajta a hőfokot,legyen rajta ionos funkció,legyen a fedőlapja valamivel bevonva(pl kerámia).Asszem ennyi.

2010. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. jún. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!