Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm fehér és meglátszanak...

A bőröm fehér és meglátszanak a pattanások helyei ha kifeküdnék napozni tényleg még jobban elsötétednének vagy a nap segítene és eltüntetné őket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem enyhülne legalábbis nyáron nekem a naptól mindig szépen elmúlik.
2010. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, csak annyira fehér a bőröm és meglátszik néhánynak a helye, de sokan azt mondják hogy a nap "beleégeti" a bőrömbe és ezért félek, mert rosszabbat nem akarok csinálni.Köszi, hogy írtál!

Még várom a válaszokat!

2010. jún. 8. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is eléggé fehér volt a bőröm, és látszottak a pattanások nyomai, de tavaly is kifeküdtem napozni, (csak hogy legyen színem) és halványabbak lettek.


Nekem segített, és szerintem jót tesz. Csak mindig kend be magad valamilyen naptejjel, hogy le ne égj.


16L

2010. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok az én böröm is fehér. De pl én néha 3 percre szoliba is bemegyek télen mert jó a pattiknak.
2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem :-D Ez elég biztató. Köszönöm a válaszokat. :-)
2010. jún. 8. 20:27
 6/6 A kérdező kommentje:

És lenne még egy kérdésem az első válaszolóhoz:

A szeplőid nem szoktak kijönni tőle? (mert én attól félek hogy még több lesz..)

2010. jún. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!